نمایش فوری سایت

گیمرز مارکت را بشناسید

(از سال 1396)

ما نوآوران خدمات رسانی به گیمرها هستیم
افتخار میکنیم که بیش از 6 سال در زمینه فروش آیتم ها درون بازی توانستیم خدمات خود را گسترش دهیم و این وب سایت را گرد آوری نمایید.
گیمرز مارکت تاکنون در زمینه فروش آیتم های بازی های دوتا 2 و کوین فیفا 23 فعالیت داشته است؛ در حال حاضر به صورت اختصاصی در بازی FC 24 در حال ساخت و طراحی تکنولوژی های جدید برای ارائه خدمات در این بازی هستیم.

بخش دوتا 2 اینبار قوی تر از قبل و با ربات های هوشمند انتقال آیتم وارد کار شد

در حال حاضر توانسته ایم با طراحی ربات هوشمند انتقال کوین روشی امن برای خرید و فروش کوین را ایجاد کنیم و امیدواریم در آینده خدمات بیشتری فراهم نماییم

خدمات فروش کوین FC 24

پرطرفدارترین سبک بازی در کنسول احتمالاً فیفا است؟ که اکنون به عنوان EASports FC 24 شناخته می شود. ایده جدید سبک بازی Ultimate در فیفا باعث شد که کاربران زیاد برای بدست آوردن بازیکنان بهتر و ایجاد ترکیب مورد علاقه شان مجبور به هزینه کردن در بازی شوند.
متأسفانه قوانین سیاسی و تحریم ها در اینجا نیز بی تأثیر نبوده و کاربران ایرانی به آسانی قادر به خرید پوینت فیفا نیستند. البته که آسان ترین راه حل آن خرید کوین است!
در اینجا ربات های ثبت سفارش اطلاعات اکانت را دریافت کرده و میزان سفارش را به صورت خودکار انجام می دهند، تمام تکنولوژی این سیستم توسط برنامه نویسان ایرانی و تلاش جوانان بااستعداد بوده.

هسته اصلی گیمرز مارکت

این وب سایت و نام آن سال هاست که در شبکه های اجتماعی فعالیت دارد و مدیران متفاوت و بسیار کارآمدی داشته، هرچند که از این وب سایت کنار کشیده اند ولی زحمات آنها در رتبه و مکان فعلی ما بی تأثیر نبوده.
جمع کنونی مدیران برنامه نویسان زبده و باتجربه ایرانی از شهر های تهران، شیراز و یاسوج هستیم که تمام تلاش ما ارائه خدمات به گیمر های عزیز است.

آیا مایلید با اپراتور آنلاین صحبت نمایید؟
اپراتور آنلاین x
send