نمایش فوری سایت

سیاست های حریم خصوصی کاربران در گیمرز مارکت

اداره کنندگان و مدیران وب سایت گیمرز مارکت به حریم خصوصی شما احترام می گذارد و برای محافظت از حریم خصوصی داده های شخصی شما سخت کار می کند. ما متوجه هستیم که رشد هیجان انگیز اینترنت و خدمات آنلاین سؤالاتی را در مورد ماهیت، استفاده و محرمانه بودن اطلاعات جمع آوری شده در مورد مصرف کنندگان ایجاد می کند. می‌خواهیم بدانید که ما تعهد دیرینه خود را مبنی بر حفاظت از حریم خصوصی در فعالیت‌های آنلاین و اینترنتی خود اعمال می‌کنیم. علاوه بر این خط‌مشی عمومی حفظ حریم خصوصی آنلاین، ممکن است در مورد سایر شرایطی که برای تبلیغات یا خدمات خاص اعمال می‌شود، اطلاعیه دریافت کنید.


اطلاعات قابل شناسایی شخصی

گیمرز مارکت هیچ گونه اطلاعات قابل شناسایی شخصی (مانند نام، آدرس، شماره تلفن یا آدرس ایمیل شما) را که به صورت آنلاین در سایت و کانال تلگرام جمع آوری شده، با سایر شرکت ها یا سازمان های غیروابسته به اشتراک نمی گذارد، یا نمی فروشد. اهداف بازاریابی غیر گیمرز مارکت. از آنجا که این اطلاعات بخش مهمی از کسب و کار ما است، مانند سایر دارایی های ما در زمینه ادغام، فروش یا سایر سازماندهی مجدد شرکتی یا روند قانونی رفتار می شود. به دلیل امنیت پرداخت، ما گهگاه در هر تراکنش یک چک داریم که هزینه آن چند دقیقه است. در بیشتر مواقع، پرداخت ها را می توان بسیار سریع تأیید کرد. اما گاهی اوقات ما نیز اطلاعات بیشتری را از شما درخواست می کنیم. ممکن است به اطلاعات بیشتری از جمله تماس تلفنی یا حتی یک شناسه معتبر دولتی مانند گواهینامه رانندگی و گذرنامه و غیره نیاز داشته باشیم.


چگونه از اطلاعات استفاده می کنیم

گیمرز مارکت از اطلاعات شناسایی شخصی که ما بصورت آنلاین جمع‌آوری می‌کنیم، عمدتاً برای ارائه خدماتی که سفارش داده‌اید و اطلاع رسانی در مورد سایر پیشنهادهایی که ممکن است مورد علاقه شما باشد، استفاده می‌کند. برای مثال، اطلاعات آدرس پستی و ایمیل، ارتباط در مورد خدمات ارائه شده و سفارش داده شده، و همچنین ارائه و صورتحساب مناسب آن خدمات را امکان پذیر می کند. ما همچنین اطلاعات آنلاین شخصی و قابل شناسایی را در پاسخ به احضاریه ها و سایر درخواست های قانونی، و جایی که ما بر این باوریم که افشای این اطلاعات برای شناسایی، تماس یا اقدام قانونی علیه افرادی که ممکن است امنیت عمومی را به خطر بیندازند یا با خدمات گیمرز مارکت یا استفاده مشتریان ما یا دیگران از آنها تداخل داشته باشند، ضروری است.


نحوه جمع آوری اطلاعات

گیمرز مارکت اطلاعات را به صورت آنلاین با درخواست از شما جمع آوری می کند، به عنوان مثال، زمانی که شما خدماتی را سفارش می دهید، برای یک کار درخواست می دهید، یا به نظرسنجی، پیشنهاد یا تبلیغات دیگر پاسخ می دهید. نام، آدرس (پستی و ایمیل) و شماره تلفن مشتری مهم ترین اطلاعات هستند، اما ممکن است اطلاعات دیگری را درخواست کنیم، برای مثال، بر اساس سفارش یا تبلیغ سرویس(های) گیمرز مارکت همچنین ممکن است از «کوکی‌ها» و فناوری‌های مشابه برای کسب اطلاعات در مورد بازدیدهای شما از سایت‌های ما یا پاسخ‌های شما به ایمیل‌ها از ما استفاده کند - هم به صورت جداگانه و هم در داده‌های جمع‌آوری شده که شما را شناسایی نمی‌کند. این ابزارهای گزارش دهی بخش هایی از وب سایت ها یا ایمیل های ما را که به آنها علاقه نشان داده اید یا اقداماتی انجام داده اید به ما می گویند و به ما در بهبود کیفیت و مفید بودن سایت هایمان کمک می کنند.


امنیت

ما از رمزگذاری، فایروال ها و دیگر فناوری ها و روش های امنیتی برای کمک به محافظت از صحت و امنیت اطلاعات شخصی شما و جلوگیری از دسترسی غیرمجاز یا استفاده نادرست استفاده می کنیم. به عنوان مثال، توجه داشته باشید که هنگام استفاده از برخی از ویژگی های وب سایت گیمرز مارکت، باید رمز عبور یا نوع دیگری از اطلاعات احراز هویت را ارسال کنید.

آیا مایلید با اپراتور آنلاین صحبت نمایید؟
اپراتور آنلاین x
send